Hakkımızda

Temel faaliyet alanlarımız gümrükleme ve yük organizasyonlarımızdır. Karayolu, denizyolu, taşımacılığı ve liman hizmetlerindeki geniş imkanlarıyla sektörde başarı grafiğini yükselten firmamız, kombine taşımcılıkta faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir. Eurasia lojistik uluslararası ortaklığın getirdiği vizyonla, Türkiye’de ve dünyada vuku bulan gelişmeleri yakından takip ederek başarısını güvenle inşa etmektedir. Bu başarının formülü ise; sinerji doğuran bir ekip, verim üreten bir altyapı ve memnuniyet getiren müşteri sadakatidir.

Responsive image

Firmamızın ana hedefi - minimum risk ile kaliteli ve zamanında lojistik hizmetleri sağlamaktır. Şirketin ana ilkesi - trafik, hızlı ve doğru evrak en uygun planları seçerek maliyetlerin optimizasyonu. Biz nakliye, depolama, belgelendirme alanında muhatapları ve ortaklar ile istikrarlı ilişkiler kurduk.

Responsive image

Biz müşterilerimiz ve FEA en iyi fiyatlar için işbirliği elverişli koşullar sunmaktadır. Tedarikçi ile dış ticaret sözleşmesi olacak Uzmanlarımız, nakliye ve gümrükleme tüm kuralları tutun ve yürürlükteki yasalara uygun olarak düzenlemek olacak, mal alım ve ödeme için bir sipariş. Biz kesinlikle kendi olarak dikkate müşterilerimizin çıkarlarını alarak, Rusya'nın gümrük mevzuatı değişiklikleri izleyin. Yetkili çalışanlar - müşterilerimiz ve ortaklarımız için herhangi bir uluslararası sözleşme başarının anahtarıdır. Firmamızın personeli gümrükleme, uzmanlar ve değerleme nitelikli FEA yöneticileri, avukatlar, uzmanlar istihdam. Uzmanlarımız, uluslararası standartlar düzeyinde dış ekonomik faaliyetin uygulanması için gerekli olan modern bilgi teknolojileri ile sağlanır.

Responsive image